• SNG CARGO
    Pragmatyczne podejście, skuteczna realizacja.

O nas

SNG CARGO to dynamicznie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna specjalizująca się w transporcie kontenerów kołowych z siedzibą w Poznaniu oraz oddziałami w Łodzi i Małaszewiczach.

Głównym kierunkiem naszej działalności jest obsługa projektu „Nowy Jedwabny Szlak”. To na tej trasie w ostatnich latach powstało kilka tzw. „Suchych portów”, czyli Terminali Kolejowych, przyjmujących pociągi przyjeżdżające z / do Chin, krajów Wspólnoty Euroazjatyckiej oraz dawnej WNP.

Zasięg naszej działalności: Polska, Europa i kraje WNP.

Atutem jest również nasza baza kontenerowa, zlokalizowana w strategicznym punkcie Małaszewicze, która już wkrótce będzie w pełni gotowa do obsługi kontenerów.

Jako pierwsza w całej okolicy będzie działać przez całą dobę, co skróci czas oczekiwania w procesie podnoszenia i składania kontenerów.

Kolejnym ważnym punktem na mapie SNG CARGO jest Łódź, w której mamy swoje przedstawicielstwo. To bardzo ważny punkt na mapie kolejowej Nowego Jedwabnego Szlaku, gdzie znajduje się kilka ważnych Terminali obsługujących pociągi kursujące między Azją a Europą, a dwie najważniejsze drogi w Polsce łączą jej północne i południowe krańce oraz wschód zachód.

Nasze atuty: własna flota samochodów ciężarowych z dobrze rozwiniętą siecią kooperantów oraz doświadczona kadra posługująca się biegle językiem angielskim, niemieckim, rosyjskim i polskim.

Nasz ZESPÓŁ to LUDZIE. Ich pasją jest pełna zaangażowania praca na rzecz sukcesu wszystkich realizowanych projektów. Połączenie szerokiej wiedzy z zakresu transportu kombinowanego, zasad funkcjonowania rynku transportowego - w szczególności: transportu kolejowego na rynku krajowym, europejskim i byłych WNP, transportu morskiego i drogowego, poparte jest wieloletnim doświadczeniem.

Nasz ZESPÓŁ stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju imprezach z branży transportowej: targach, seminariach, szkoleniach. Niezwykle ważnym elementem, na który zwracamy szczególną uwagę podczas pracy z klientem, jest znajomość języków obcych, co pozwala nam pokonać pierwszą barierę, która często pojawia się w początkowej fazie współpracy. Języki, które można usłyszeć w naszych biurach to: angielski, rosyjski, niemiecki, arabski i polski.

Nasz zasięg działalności: Chiny, Mongolia UE.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to mocne nastawienie na potrzeby klienta, pragmatyczne i indywidualne podejście do każdego zapytania oraz otwartość na potrzeby naszych klientów. Kładziemy duży nacisk na proces optymalizacji tras, kosztów i środków transportu, tak aby efektywność i jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie.

Nasza flota transportowa zlokalizowana jest w pobliżu europejskich bram Nowego Jedwabnego Szlaku, którymi są Terminale Kolejowe w przygranicznej miejscowości Małaszewicze. Nasza flota składa się z kilkudziesięciu nowoczesnych jednostek przystosowanych do przewozu wszelkiego rodzaju kontenerów, od kontenerów 20 stopowych do kontenerów 45 pwd. Języki, które można usłyszeć w naszych biurach to: angielski, rosyjski, niemiecki, arabski i polski.

Zasięg naszej strony internetowej obejmuje Polskę, kraje Europy Środkowej, kraje bałtyckie i byłe kraje WNP.

Nasza Oferta

Przewozy drogowe FCL/FTL ze wszystkich polskich terminali i portów kolejowych

Niestandardowa usługa eksportu-importu

Usługi przeładunkowe FCI-FTL

Transport lotniczy

Serwis drogowy LCL

Kontakt

Dane kontaktowe:

SNG CARGO Sp. z o.o. Sp. k.

ul. 27 Grudnia 5/5a

61-737 Poznań

office@sngcargo.pl

trucking@sngcargo.pl

Proszę sprawdzić email
Sprawdź swoją wiadomość
Twoja wiadomość została wysłana.
Błąd, wiadomość e-mail nie została wysłana

© SNG CARGO sp. z o.o.